Menu

Červnové večery pro dospělé

V prvních dvou týdnech jsme přichystali řadu pohybových, vzdělávacích i čistě odpočinkových večerů.

Latino pro ženy
Workshopy budou probíhat vždy na SVČ od 18:30 do 20:00. Maximální kapacita 15 osob.
5. června – Samba
9. června – Chacha
10. června – Paso doble

Capoeira
Workshopy budou probíhat vždy na SVČ od 17:30 do 19:00. Maximální kapacita 10 osob.
1. června
3. června
8. června
12. června
Každý workshop bude obsahovat: seznámení s Capoeirou, jak probíhají tréninky, jaký je přínos Capoeiry, ukázka tréninku (techniky, sekvence, jogo, roda), posilování, strečink.

Konverzace v angličtině
Přijď se pocvičit v anglickém jazyce. Zkusíme si konverzaci a cvičení na různá témata vhodná pro mírně pokročilé začátečníky. Vždy od 17:15 do 18:45 na SVČ.
4. června
11. června

Deskové hry
Na deskoherním menu se budou podávat především největší pecky loňského roku. Jako předkrm dobře poslouží jednodušší karetní hry jako Safari bar či Hustá mela. Hlavní chod, který nasytí i ty nejhladovější hráče, nabídne nejlepší hru loňského roku Na křídlech a jako alternativu pravděpodobně nejkrásnější hru posledních let Divukraj. Kdo si rád zamlsá, ocení i dezert v podobě westernového Dice Town či Malé Velké Zombie. Jestli Vás žádná z nabízených pochoutek neoslovila, nezoufejte! Naše deskoherní spíš je po strop narvaná a jistě si nějakou hru vyberete. Pokud si raději zahrajete tu svou, vezměte ji s sebou a naučte ji hrát ostatní. Přijďte za námi 2. června vyzkoušet si některé z našich herních hitů! Od 18:00 do 21:00 na SVČ.

Přihlašování na všechny kurzy: Klientské centrum