Menu

Otevřená šicí dílna (soboty 14. října, 11. listopadu, 9. prosince)

Chtěly byste začít šít, ale netroufáte si začít samy? Šily jste před lety a neorientujete se v moderních materiálech a elektronických verzích střihů? Nebo prostě jen nemáte doma na šití klid a prostor? Tak přijďte do Otevřené šicí dílny. Dílna je určena každého ve věku od 10 do 99 let (možno i mladší od 7 let, ale pouze v doprovodu dospělé osoby). Scházet se budeme jednou měsíčně v sobotu v Otevřené dílně SVČ Rubiko (Kaštanová č. ev. 231, Rosice) s výjimkou první lekce, která proběhne v prostorách SVČ - Žerotínovo nám. 1. Každá lekce bude probíhat od  9 do 16 hodin s hodinovou pauzou na oběd.

Tvořit budete individuálně to, co budete chtít, na co si nakoupíte materiál a připravíte střih. Pokud nemáte inspiraci nebo jste začátečník, můžu Vám nabídnout několik projektů různých obtížností a ráda Vám poradím s nákupem materiálu či s volbou střihu. Před každou dílnou prosím lektorce mailem sdělte, co máte v plánu šít.

Termíny: soboty 14. října (proběhne na SVČ Rubiko), 11. listopadu a 9. prosince (proběhnou v Otevřené dílně na Kamínkách)
Cena: 100 Kč/1 termín
Přihlašování: Klientské centrum (každý termín se přihlašuje zvlášť)

Pro úplné začátečníky jsou k dispozici k zapůjčení dva šicí stroje. Všechny ostatní pomůcky si přineste vlastní, jak jste zvyklé.

Na všechny se těší lektorka
Tereza Oplatková
Terezka_hyncicova@email.cz