Navigace

Obsah

Zážitková Cyklojízda

Akce je vhodná pro děti

Zážitková CyklojízdaZdravíme Tě, cyklisto / cyklistko!
Připravili jsme pro Tebe zábavnou projížďku okolím Rosic, během které navštívíš zajímavá místa, pokocháš se okolní krajinou, procvičíš hlavu a prověříš důvtip, ale hlavně, užiješ si krásný Den bez aut v sedle svého velocipédu.

Datum konání: 22. 9. 2019 začátek od 10:00, délka 5 hodin

Místo konání: Rosice , Rosice

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Organizátor: SVČ Rosice

Doba trvání: 5 hodin

Je úplně jedno, jestli je ti patnáct nebo devadesát. Je úplně jedno, jestli vyrazíš sám, s kamarády anebo s rodinou. Cílem je pobavit se a udělat něco pro své zdraví.

Nebude se hodnotit pořadí! Na trať můžeš vyrazit kdykoliv od 10:00 do 12:00 a tvým úkolem bude v terénu najít co nejvíc míst zaznačených na mapě, projet je v pořadí, které sám uznáš za vhodné, případně jako bonus splnit úkol, který je na stanovišti umístěn. Hodnotí se počet nalezených stanovišť a počet splněných úkolů, kterými jsou stanoviště doplněna. Každopádně je jen na Tobě, jestli absolvuješ celou trasu (cca 25 km), nebo se rozhodneš pro kratší úsek. Trasa nebude nijak zvlášť náročná, rozhodně, ale doporučujeme sáhnout po kole se vzorkem. Na galusky to rozhodně nebude. Nahlásit se organizátorům a vyrazit na cestu můžeš z nádvoří rosického zámku, o odměnu za své úsilí se pak můžeš přihlásit od 14:00 u stánku vedle radnice nad rosickými schody.

Pokud Tě Cyklojízda zaujala, přihlas se na e-mailu pavlicek@svcrosice.cz, případně na místě v neděli 22. 9. od 10:00. Těšíme se na Tebe!


Vytvořeno: 19. 9. 2019
Poslední aktualizace: 19. 9. 2019 11:40