Navigace

Obsah

Zaměstnanci

Dotazy ke kroužkům můžete zasílat na e-mailovou adresu info@svcrosice.cz

Oplatek

 

Stanislav Oplatek

Miroslava MurycováMiroslava  Murycová

AKRO

Tereza Knötigová

Statutární zástupce interní pedagog interní pedagog

Ruština s oplatkem, Badminton, Konstruktéři

Design Club, Duha, Malá škola keramiky, Výtvarný ateliér pro teenagery, Keramický ateliér pro dospělé I. a II., Jsem v obraze

BJJ začátečníci, Profi
instruktoři, Instruktoři Tetčice

oplatek@svcrosice.cz murycova@svcrosice.cz knotigova@svcrosice.cz
     
Alexandra Tůmová

 

Alexandra Boudová

Jitka Lacinová

Jitka Lacinová

Zuzana KluskováZuzana Klusková

Na mateřské dovolené ekonomka Na mateřské dovolené
   

Florbal Žraločice

tumova@svcrosice.cz lacinova@svcrosice.cz kluskova@svcrosice.cz
     
Klára Pernicová

 

Klára Pernicová

Andrea Přikrylová

Andrea Přikrylová

Radka Mikulášková

Radka Mikulášková

školní asistent,

externí pedagog

interní pedagog

uklizečka
Sporťáček, Holky v pohybu

Kulinářské zážitky, Moderní kaligrafie, Sportovní gymnastika

 
pernicova@svcrosice.cz prikrylova@svcrosice.cz  
Zajímavosti o Kláře    
Jana Zavadilová

Jana Zavadilová

Viktor Pavlíček
Viktor Pavlíček

Milan Smutný

Milan Smutný

ubytovací referent interní pedagog interní pedagog
 

Instruktoři Rosice, Borci v akci, Klubáček I. a II.

Florbal mladší chlapci, starší chlapci, střední chlapci přípravka, Florbal Žraločice

zavadilova@svcrosice.cz

pavlicek@svcrosice.cz

smutny@svcrosice.cz
 

 

 
Lubomír Medo Lenka Medová Tomáš Suchánek
Lubomír Medo Lenka Medová Tomáš Suchánek
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
BJJ a MMA pokročilí, Florbal mladší chlapci, Reálná sebeobrana, BJJ pro rodiče s dětmi Reálná sebeobrana

BJJ začátečníci, BJJ a MMA
pokročilí, Cvičení s Tomem

     

 

Michaela Vodičková Tomáš Pivoda Miroslav Dolejš
Michaela Vodičková Tomáš Pivoda Miroslav Dolejš
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Mažoretky Rosice Žonglování Sportovní gymnastika
     
     
Stanislav Muryc
Kristýna Tůmová
Markéta Christová
Stanislav Muryc Kristýna Tůmová Markéta Christová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Sportovní gymnastika Be Up Sportovní gymnastika
     
     
Šimon Bezděk Jakub Švarc Martin Sobotka
Šimon Příhoda Jakub Švarc Dorota Šrajtlová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Airsoft Žonglování, BJJ a MMA pokročilí Sporťáček Tetčice
     
     
Martina Jenčková Tereza Košecová Anna Kryštofová
Martina Jenčková Tereza Košecová Anna Kryštofová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Badatelé Trampolínky pro děti a mládež, Hravě s angličtinou Ruština s oplatkem
     
     
Barbora Hlavoňová Jiří Polák Petr Kluska
Barbora Hlavoňová Jiří Polák Petr Kluska
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Freedom Florbal starší chlapci, Florbal Vysoké Popovice Florbal Night
     
Kristýna Steinochová Michaela Rybníčková Karolína Steinochová
Erika Steinochová Michaela Rybníčková Karolína Steinochová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Mažoretky Hvězdičky Aerobik - pokročilí Mažoretky Rosice a Zastávka
     
Štěpán Šlapanský Václav Kokeš

Kubiš

Štěpán Šlapanský Václav Kokeš Jaromír Kubiš
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Airsoft Capoeira Capoeira
     
Šárka Poláková Anna Živná Jan Obermajer
Šárka Poláková Anna Živná Jan Obermajer
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Korálka Minivolejbal v barvách I. a II. Minivolejbal v barvách I.a II.
     
Karolína Hlavoňová Alexandr Hemala Nataša Richterová
Karolína Hlavoňová Alexandr Hemala Nataša Richterová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Freedom Ozorobotika Orientační běh
     
     
Miloslav Dvořák Zuzana Rousková Tereza Vognarová
Miloslav Dvořák Zuzana Rousková Tereza Vognarová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Orientační běh Vnímej = pohyb pro děti a rodiče Flétna Vysoké Popovice
     
Roman Veselý Vedrová Barbora Holubářová
Roman Veselý Soňa Vedrová Barbora Holubářová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Capoeira Latino pro ženy Muzikálový tanec I. a II., Fit dance
     
Zuzana Lišková Aneta Leitnerová Jílková Lenka
Zuzana Lišková Aneta Leitnerová Lenka Jílková
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Aerobik BJJ rodiče s dětmi Toulavá kočka, Duha, Keramika pro rodiče s dětmi I., II. a III., Hand made
     
Soňa Štossová Marína Horemužová Ivana Poláková
Soňa Štossová Marína Horemužová Ivana Poláková
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Kurz kreslení a malování pro dospělé Angličtina začátečníci + Šikulky Vysoké Popovice, Dramaticko-taneční kroužek Vysoké Popovice
     
Šárka Coufalová Michal Bouda Alena Blatanová
Šárka Coufalová Michal Bouda Alena Blatanová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Kulinářské zážitky II. Modelář Angličtina Vysoké Popovice
     
Ludmila Zatloukalová Dušan Lacko Jaroslava Křížová
Ludmila Zmeškalová Dušan Lacko Jaroslava Křížová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Divadýlko Šachy Sportík Vysoké Popovice
     
Dušan Horňák Jan Poledňa Lucie Šímová
Dušan Horňák Jan Poledňa Lucie Šímová
externí pedagog externí pedagog externí pedagog
Florbal střední chlapci Florbal mladší chlapci, přípravka Hejbni kostrou