Nabídka práce

HLEDÁME PARŤÁKY DO TÝMU

na pozice

KOMUNITNÍ PRACOVNÍK DO NOVÉ OTEVŘENÉ DÍLNY A PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

Hledáme:
Zapáleného pracovníka, který rád pracuje s lidmi, rád rozvíjí a vytváří nové vazby mezi lidmi, organizuje setkávání a workshopy.
Požadujeme:
- Minimálně SŠ s maturitou
- Zkušenost s prací v sociální oblasti nebo volnočasové pedagogice
Výhodou:
- Pedagogické vzdělání
- Řidičský průkaz sk. B
- Absolvování vzdělávacího kurzu se zaměřením na komunitní práci
Náplň práce:
- Technické zajištění chodu Otevřené dílny
- Organizace a rozvoj komunitního života kolem Otevřené dílny
- Organizace workshopů
- Realizace výukových programů, kroužků a táborů během prázdnin (pedagogická činnost)
Nabízíme:
- Možnost vlastního rozvrhování pracovní doby
- Úvazek 1,0 (na 3 roky s možností prodloužení)
- Řada zaměstnaneckých výhod (stravenky, školení, využití vybavení, aj.)
- Nástup ideálně od 1. 4. 2023
- Platové ohodnocení od 32.000 Kč (v závislosti na praxi)
Přihlášky by měly obsahovat:
- Váš životopis
- Návrh využití Otevřené dílny v Rosicích (max. 200 slov).

Přihlášky zasílejte do středy 1. 3. 2023 na e-mail: reditel@svcrosice.cz nebo poštou na SVČ Rosice, Žerotínovo nám. 1, Rosice u Brna
665 01.

PEDAGOG VOLNÉHO ČASU

Hledáme:
Nadšeného pedagoga, který rád pracuje s dětmi a mládeží, realizuje nové věci a je odpovědný.
Požadujeme:
- Trestní bezúhonnost
Výhodou:
- Realizace kroužků, táborů během prázdnin (pedagogická činnost), výukových programů
- Administrativní práce spojená s pedagogickou činností a chodem organizace
Nabízíme:
- Úvazek 1,0 (na 1 rok s možností prodloužení)
- Předpokládaný nástup od 1. 4. 2023
- Platové ohodnocení od 30.000 Kč (v závislosti na praxi)
- Návrh aktivit realizovaných na SVČ

665 01.