best replicawatch.io review product and produce unique is effective. best https://yvessaintlaurent.to provided here are crafted following the original ones. truth about https://www.balmainreplica.ru. Ohlédnutí - RUBIKO
Menu

Ohlédnutí

PODZIMNÍ EXPEDICE S PROJEKTEM DOFE

Ve dnech 22. a 23. října jsme spolu s dalšími čtyřmi účastníky ve věkovém rozmezí sedmnáct až dvacet jedna let absolvovali expedici v rámci programu DofE. 

Více informací

ROSIČTÍ BOJOVNÍCI OPĚT USPĚLI NA MEZINÁRODNÍM POLI

Rosičtí bojovníci ze Streetsurvival Rosice se pravidelně účastní mnoha turnajů a závodů v disciplínách MMA (mixed martial arts), Brazilské jiu jitsu a v Grapplingu. 

Více informací

DRACI, KAM SE PODÍVÁŠ

V sobotu 9. října jsme se s Vámi po roční pauze opět mohli potkat na tradiční podzimní Drakiádě, která se odehrávala u Kaple Nejsvětější Trojice v Rosicích. 

Více informací

SVĚTLUŠKY ZNOVU ROZZÁŘILY ROSICKÉ NEBE

Ve středu 8. 9. 2021 v Rosicích proběhl díky spolupráci Mirky Murycové a Milana Smutného ze SVČ Rubiko a Nadačního fondu Českého rozhlasu již tradiční sbírkový den na podporu nevidomých. 

Více informací

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU SE SVČ

Středa 1. září byla pro Vás rodiče a Vaše děti dnem, kdy jste se mohli sejít s námi, interními pracovníky a také pracovníky externími, vedoucími kroužků. 

Více informací

Léto v SVČ

Táborovou sezónu můžeme označit za vydařenou. Kromě tradičních Rosic jsme v letošním roce realizovali tábory také v Tetčicích, Říčanech a Ostrovačicích. 

Více informací

VENKOVNÍ TĚLOCVIK ANEB KDO SPORTUJE, NEZLOBÍ

Od poloviny dubna jsme připravili pro děti z prvních stupňů základních škol program 'VENKOVNÍ TĚLOCVIK'. 

Více informací

Březen ženy, duben ekologie

I v předchozích měsících jsme měli s projektem Rosice hravě napilno. Měsíc březen jsme se rozhodli věnovat ženám a naší hlavní aktivitou se stal virtuální dobročinný běh MAMATON. 

Více informací

Zdravý únor aneb místo jednoho dne rovnou celý měsíc

Únor jsme se rozhodli věnovat tématu fyzického i duševního zdraví.Tím tématem jsme se totiž rozhodli navázat na již tradiční akci Den zdraví, kterou jsme každoročně pořádali počátkem břea ve spolupráci se Zdravým městem Rosice. 

Více informací

Pro nemoc zavřeno, pro veřejnost otevřeno

Také v lednu zůstaly z nařízení vlády ČR dveře našeho zařízení, stejně jako ostatních středisek volného času v České republice, pro děti uzavřené. Jsem přesvědčen, že z podstaty kroužků nabízených našim střediskem bohužel není možné tyto kroužky kvalitně zprostředkovat v online prostředí.

Více informací

Hravě i v novém roce

Ačkoliv jsme na Středisku volného času nemohli po Novém roce spustit běžný provoz, snažíme se i v této nelehké době držet hlavního účelu naší organizace, a proto jsme se rozhodli s webem rosicehrave.cz pokračovat i nadále, i když s drobnými změnami.

Více informací

Rosice hravě

Projekt Rosice hravě má za sebou měsíc provozu (tedy v době vzniku příspěvku). Za tu dobu stihl mnohé – jeho stránky v listopadu navštívilo přes 2900 unikátních návštěvníků, dosah se rozšířil z Rosic do jeho blízkého i dalekého okolí. 

Více informací

Dobropodzim

Věrni přesvědčení, že zlo lze porazit pouze dobrem, vyhlásili jsme proto distanční rubikovský dobropodzim. O co se jedná? Sérií menších akcí chceme upozornit na skutečnost, že s dobrem se nám žije lépe, i když možná máme kolem sebe podmínky méně veselé, než dříve.

Více informací

Distanční Drakiáda

I přes nepřízeň koronavirové pandemie se 10. října uskutečnila historicky první distanční Drakiáda.

Více informací

Znovu jste se spojili pro dobrou věc – Sbírkové dny a večerní běh pro Světlušku

Středa 9. 9. byla pro Rosice dnem dobrých skutků. Po Rosicích se totiž pohybovaly od časného rána světlušky, které se u nás tentokrát zdržely až do večerních hodin.

Více informací

Co se dělo letos v létě?

Přes období letních prázdnin Středisko volného času Rubiko již tradičně zajišťovalo volnočasově vzdělávací program pro děti školou povinné.

Více informací

Když zem dá hlínu

Z geologického hlediska je hlína nezpevněná hornina, která se skládá z částic různé velikosti, avšak vždy menších než 2 milimetry. Hlína je složena z látek minerálních i organických.

Více informací

Maškarní karneval

Poslední lednovou sobotu se v prostorách Zámeckého kulturního centra uskutečnil již tradiční maškarní karneval pod záštitou SVČ Rosice.

Více informací

Děti svítily

Je sobota 14. prosince, den po svátku svaté Lucie. Pomalu se začíná stmívat, předvánoční jarmark se chýlí ke konci a kolem vánočního stromku se shlukuje skupinka dětí i dospělých s připravenými lampióny a lucerničkami.

Více informací

BJJ opět boduje

13. prosince 2019 se náš oddíl CopaCabana BJJ, který trénuje pod záštitou SVČ Rubiko Rosice zúčastnil turnaje GrappleXmas v Trojanovicích, kde se nám velice zadařilo.

Více informací

Další úspěch Rosického florbalu

Dne 15. 12. 2019 se mladí florbalisté Štiky Rosice pod SVČ Rosice zúčastnili meziměstské ligy ve florbalu. Turnaj pořádal Ivančický tým. Turnaje se zúčastnilo pět týmu z pěti měst. Zbýšov, Ivančice, Pohořelice, Oslavany a Brno.

Více informací

Adventní výtvarné dílny

Sníh se pomalu snáší na zmrzlou zem, brzká tma. Děti zachumlané do čepic, šálí a rukavic. Ideální počasí na Adventní dílny, které se uskutečnily 30. listopadu.

Více informací

Podzimní prázdniny na SVČ

I letos proběhly krásné tábory s podzimní tématikou.

Více informací

Happy Kids cup 12. října 2019

Opět pro bojovníky SVČ Rubiko Rosice a Streetsurvival Rosice Copacabana BJJ velké žně na mezinárodní turnaji v Brazilském Jiu Jitsu v Mladé Boleslavi: Happy Kids cup.

Více informací

Drakiáda aneb jak vycvičit draka

Zbarvené listí a sílící vítr nám každým rokem naznačuje, že přišel podzim a spolu s ním i rosická Drakiáda. A nebylo tomu jinak ani letos.

Více informací

Upršený začátek nového školního roku

Prázdniny uběhly jak splašený kůň a prudce se zastavily před branami nového školního roku. A nám všem ze Střediska volného času zařehtal, že je čas…, čas na přivítání dětí po prázdninách, čas oslavit nový školní rok a vytáhnout z kapes připravené kroužky.

Více informací

Středisko volného času je vzorem pro školy z mnoha koutů republiky

Středisko volného času v Rosicích se zapojilo do velkého projektu OP VVV s názvem „Posilujme gramotnosti a dovednosti inovativně“.

Více informací

Mažoretky z Rosic braly na mistrovství světa bronzové medaile

Mažoretky Hvězdičky měly v roce 2019 jeden úspěch za druhým. Hvězdičky se každoročně účastní mnoha nepostupových soutěží, ze kterých si odváží cenné kovy. Ale nejdůležitější je pro ně postupová soutěž IMFS, která dává mažoretkám možnost postupovat a účastnit se i zahraničních soutěží.

Více informací

Co se dělo v létě?

V letošním roce jsme pro Vás připravili celou řadu pobytových i příměstských táborů, které probíhaly celé léto.

Více informací

Den dětí 2019

Dne 1. června se uskutečnil Den dětí, který byl ve znamení cesty časem. Zámeckou zahradu lemovaly stanoviště od pravěku až po dalekou budoucnost a rosické nádvoří zaplnily nejrůznější atrakce, které si mohli vyzkoušet děti i dospělí.

Více informací

Florbalový turnaj - Žraloci

Žraloci se o víkendu rvali o celkové vítězství ve florbalové lize Mezi městy. Nakonec se po dramatickém souboji museli sklonit před brněnskými Gepardy.

Více informací

Den Zdraví

V sobotu 6. 4. se na zámku uskutečnila akce Den Zdraví, kterou jako vždy pořádalo SVČ Rubiko ve spolupráci se Zdravým městem Rosice. A co by to bylo za Den Zdraví, kdyby na něm nebyly nějaké aktivity s tím spojené, že?

Více informací

Přírodní katastrofy

Přírodní katastrofy… Jak depresivní téma, řekli byste. Ale my jsme zvládli přeměnit toto vskutku truchlivé téma tak, abychom se něco dozvěděli a přitom se pobavili.

Více informací