Menu

Darujeme kroužky

Pokud má vaše dítě zájem navštěvovat kroužky, ale nejste si jistí, zda tato aktivita nebude nad vaše finanční možnosti, nezoufejte. Také pro školní rok 2023/2024 jsme se zapojili do iniciativy Darujeme kroužky dětem. V rámci tohoto programu mohou rodiny, které doloží, že pobírají přídavek na dítě, příspěvek na péči, odměnu pěstouna či příspěvek pěstounské péče čerpat až 2000 Kč příspěvek na pravidelnou zájmovou činnost svých dětí.

Jak na to?

1. Zaregistrujte se na portále darujemekrouzky.cz.

2. Vyplňte svůj profil a profil svého dítěte a nahrajte fotografii nebo scan potřebných dokumentů. Vyberte si na stránkách moje.aktivnimesto.cz z nabídky aktivit SVČ Rubiko a uplatněte 1 nebo více slevových voucherů (max. 4). Hodnota uplatněných voucherů musí být stejná nebo nižší než cena kroužku.

3. Přihlaste se na kroužek také přes Klientské centrum SVČ Rubiko (svcrosice.iddm.cz/prihlaseni), případně uhraďte rozdíl mezi hodnotou uplatněného voucheru a cenou kroužku.

Slevové vouchery můžete uplatnit nejpozději do 19. 11. 2023, ovšem doporučujeme vše řešit co nejdříve - rozpočet přispěvatele je omezený a může se stát, že akce bude ukončena dříve. Platnost přiděleného voucheru je 30 dní a lze je uplatnit pouze za platby na 1. pololetí.