Menu

Prohlášení o přístupnosti

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI WEBOVÝCH STRÁNEK
Středisko volného času, Rosice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky www.svcrubiko.cz v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 7. května 2020

 

Informace prezentované v jiných formátech
Na našem webu jsou informace nabízeny i v podobě dokumentů formátu DOC(X) a PDF, a to zejména z důvodů, že obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje, nebo jsou příliš velké, proto pak doporučujeme jejich stažení. Formát DOC(X) a PDF je také vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout Word Viewer a Acrobat Reader.

Kontakt
Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu či důvodnému podezření, že webová stránka nesplňuje požadavky par. 4 a 5 nebo že je důvod podle písmene b) neopodstatněný, včetně možnosti podat podnět vůči příslušným státním orgánům, můžete psát na adresu prikrylova@svcrosice.cz.